آرا پلیمر نیکان

شرکت آرا پلیمر نیکان در سال ۱۳۹۰ با رویکرد انجام پروژه های کاربردی و منحصر به فرد در حوزه پلیمر، تأسیس گردید و با بهره مندی از دانش روز دنیا، ماشین آلات مدرن و نیروهای متخصص با سابقه، محصولات پلیمری متنوعی را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است. همچنین تامین کننده شرکت های بزرگ از جمله فولاد مبارکه، ورق خودرو چهارمحال بختیاری، صنایع اپتیک،گلخانه داران و صنایع سنگ و کاشی می باشد. این شرکت مفتخر است در بسیاری از محصولات تولیدی خود، پیشتازی، نوآوری و دانش بنیان بودن را سرلوحه توسعه قرار داده است.

همکاری مستمر با فولاد مبارکه

  • تولید ورق فشرده از جنس پلی اتیلن جهت بسته بندی در صدها قرارداد با مجتمع فولاد مبارکه از سال ۹۰ تاکنون ( در سال جاری در قالب مناقصه با مبلغ بیش از ۵۰۰ هزار متر مربع)

سابقه در تولید پالت های پلیمری

تولید پالت پلیمری جهت بسته بندی در چندین سایز و فروش به مجتمع فولاد و شرکت اسنوا ومصارف بازار

فروش نبشی پلاستیکی به سراسر ایران

تولید نبشی پلیمری جهت بسته بندی محصولات مختلف از جمله سنگ و سرامیک، کارتن ،میوه های صادراتی و ….

فروش به شرکتهای مختلف از جمله بهار پردیس اصفهان و دانش نهاد و کاشی بیستون و صبا باطری و ….

فروش محافظ نشیمنگاه

تولید محافظ نشیمنگاه جهت بسته بندی رول ورق های فولادی و فروش به مجتمع فولاد و شرکت ورق خودرو چهار محال

فروش چرخ های جرثقیل

طراحی و تولید چرخهای جرثقیل سقفی سنگین از جنس پلی آمید با سابقه فروش به شرکت هایی نظیر شرکت ورق خودرو چهار محال

طراحی و تولید قطعات خاص پلیمری

شما میتوانید هر جنس یا طرحی که دارید با متریال و خواص دلخواه به شرکت آرا پلیمر نیکان سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن جنس تولید شده را تحویل بگیرید.

تیم طراحی و مشاوره

در شرکت آرا پلیمر نیکان با دارا بودن تیم طراحی و مشاوره آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و ساخت محصولات نوآورانه پلیمری به شما کمک خواهیم کرد.

تیم فنی و تولید

تیم فنی شرکت آرا پلیمر نیکان با دارا بودن نیرو های جوان و زبده به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام سال به تولید محصولات پلیمری می پردازند تا سفارشات شما در اسرع وقت آماده گردد.

تیم فروش و خدمات

دفتر فروش شرکت آرا پلیمر در شهر اصفهان به صورت حضوری و غیرحضوری آماده ارائه مشاوره جهت خرید انواع محصولات از جمله ورق های ژئوممبران و مسائل مربوط به احداث استخر می باشد.